ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
78متر ،2خواب،تک واحدی
78متر ،2خواب،تک واحدی
3 روز پیش در نرگس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
78
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
78,205,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️گروه مشاورین املاک بارمان⚜️
با سلام
آپارتمان 78متری
⚜️تک واحدی⚜️
✅2خواب(کمد دیواری ،نورگیر)
✅حال و پذیرایی بزرگ و نورگیر رو به حاشیه خیابان و بدون مشرف
✅داخل حال و پذیرایی کمد و ورودی جا کفشی و جالباسی
✅گرمایش شوفاژ و سرمایش کولر آبی
✅آشپزخانه کابینت ام دی اف و نورگیر
دارای گاز و هود
✅پرده و لوستر
پارکینگ مسقف و دارای محوطه
پله های بسیار نرم و مشاعات تمیز
تخلیه و واگذاری فوری
000000000000000000000000000
مشاور شما : خانم علمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت