تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر دوخواب فول بازسازی شده بی نظیر در منطقه

78متر دوخواب فول بازسازی شده بی نظیر در منطقه

1 روز پیش در منیریه

متراژ
78
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,794,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
*****به نام خداوند بخشنده مهربان******
لطفا آگهی را کامل مطالعه فرمایید سپس تماس بگیرید
مالک فروشنده واقعی

78متر

ادرس دقیق ملک باغ معیر
قابلیت رهن تا 1م
وام تا1/280
مابقی نقد 8/720/000/000