تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر/ پارکینگ اختصاصی / شمالی سمت نما / تمیزو شیک

78متر/ پارکینگ اختصاصی / شمالی سمت نما / تمیزو شیک

1 هفته پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
78
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,025,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
لطفا آگهی رو تا آخر مطالعه کنید !

• لوکیشن خیابان گوهر

مشخصات ملک :

• 78 متر

• 2 خواب

• طبقه 2

• واحد جنوبی ( سمت آفتاب / حیاط )

• هر طبقه 4 واحد

• کلا 5 طبقه 20 واحد

• قولنامه با کد رهگیری معتبر

• در رهن مستاجر تا برج 6

• عکس ها متعلق به ملک میباشند

• کارشناسی شده توسط تیم مجرب دیپلمات

قیمت : 3.980.000.000

___________________________

مشاور و کارشناس امور ملکی شما :

                      دانیال رضازاده

⚜ املاک بزرگ دیپلمات بین 6 و 7 شاهین ویلا ⚜