تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متری تک واحدیی شاداباد کوی 17شهریور اول جنوبی

78متری تک واحدیی شاداباد کوی 17شهریور اول جنوبی

2 روز پیش در کوی هفدهم شهریور

متراژ
78
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,772,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,000,000 تومان
طبقه
4
املاک بزرگ هاشمی شعبه 1
اپارتمان فروشی
78متری
تک واحدیی
2خواب
خدابخشی