تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر 2خواب تک واحدی با پارکینگ و انباری سندی

79متر 2خواب تک واحدی با پارکینگ و انباری سندی

3 روز پیش در شاندیز

متراژ
79
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,341,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❇️بنام یگانه معمار هستی❇️

✅️79متر 2 خواب
✅️نورگیر عالی
✅️بازسازی شده بدون هزینه
☑️پارکینگ سندی غیر مزاحم
☑️جای پارک 2 ماشین
☑️قیمت پارکینگ جداگانه 400تومن محاسبه میشود

شرایط خرید:
مالک به علت خرید یک سال 700 تومن رهن می کند
قابلیت دریافت وام تا 1280 به عهده ی ما

[ دریافت وام مسکن زیر نظر کارشناس بانکی ]
[ رهن کامل مستاجر توسط مشاوران املاک ]

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

کارشناس امور ملکی منطقه 17
⚜️⚜️⚜️سلیمی⚜️⚜️⚜️