تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متر/ فول دیزاین / سند تگ برگ/ خاص پسندی

79متر/ فول دیزاین / سند تگ برگ/ خاص پسندی

1 هفته پیش در نگین غرب

متراژ
79
ساخت
1400
قیمت کل
‏7,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,012,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ دپارتمان املاک 4 دیواری / شعبه مرکزی⚜️
خلیلی هستم مشاور و همراه ملکی شما

✔️ با افتخار مرجع کامل آپارتمان های فول امکانات با نقدینگی مناسب در منطقه هستم

بازدید فقط با یک تماس

————————————————
✔️ 79 متری | 2 خواب
✔️ طبقه دوم | نما تراورتن
✔️ پارکینگ و انباری سندی
✔️ رو به نما | پکیج و رادیاتور

————————————————-
‼️ مزایای مهم خرید
▪️سند تک برگ با پلاک ثبتی تهران
▪️در حال رشد جدی و عالی برای سرمایه گذاری
▪️مناسب خونه اولی ها و سرمایه گذاران

———————————————————
☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید