تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متری سند/ساغریسازان/اسانسور/6سال ساخت

79متری سند/ساغریسازان/اسانسور/6سال ساخت

3 هفته پیش در ساغری سازان

متراژ
79
ساخت
1399
قیمت کل
‏4,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,974,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
5
⚜️زیر قیمت ترین فایل منطقه⚜️

▫️79متری
▫️5طبقه
▫️طبقه اول
▫️ساخت99

▫️سرویس ایرانی و فرنگی جدا از حریم شخصی

▫️قایلیت رهن به مبلغ 700تومن
▫️قایلیت دریافت وام اوراق یک میلیاردی

▫️مشاور شما:اقای شفاعی

[دپارتمان املاک توافق]