تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متری طبقه اول امام رضا

79متری طبقه اول امام رضا

11 ساعت پیش در المهدی

متراژ
79
ساخت
1379
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,848,000 تومان
طبقه
1
✅️درود وعرض ادب و آرزوی سلامتی برای همشهریان عزیز

✅️عکس ها متعلق به خود واحد می باشد

✅️78.5متر ، 2 خواب

✅️ دو خواب بزرگ هر دو اتاق دارای کمد دیواری های بزرگ

✅️ کابینت آشپزخانه جدید نصب شده است

✅️دارای بالکن رو به نما

✅️واحد فاقد پارکینگ می باشد

✅️واحد آسانسور تازه نوسازی شده

✅️سند تک برگ ، آماده انتقال

✅️قابل نیاز رهن این واحد 2حدود میلیارد تومان میباشد

✅️تخفیف پای معامله

✅️بازدید با هماهنگی

✅️تماس تا 12 شب پاسخگو هستم