تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متری/پارکینگ/تک واحدی/انباری/2خواب

79متری/پارکینگ/تک واحدی/انباری/2خواب

23 ساعت پیش در شارق شرقی

متراژ
79
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,329,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا

⚜️⚜️⚜️⚜️دپارتمان بزرگ نارون⚜️⚜️⚜️⚜️

79متری پلانی شده...

2خواب 12متری و 9متری تخت خور2نفره

✳️پارکینگ سندی✳️
♦️انباری سندی 3متری♦️

✳️تک واحدی✳️

⭐کم سن⭐
⭕مناسب سرمایه گذاری و سکونت⭕

✳️بالکن کاربردی مناسب علاقه مندان به گل و گیاه✳️

سالن مربع/قابل چیدمان/بدون سانتی پرت

دسترسی عالی به خدمات رفاهی و درمانی✅
دسترسی 10 دقیقه ای به مترو✅
دسترسی 4 دقیقه ای به بی ار تی✅

مشاور و امین شما
ارمان