تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر 2 خواب فول دیزاین اشرفی اصفهانی/فکوری

80 متر 2 خواب فول دیزاین اشرفی اصفهانی/فکوری

1 هفته پیش در المهدی

متراژ
80
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏212,375,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️ 68متر + 12متر پاسیو در اختیار مسقف قابل چیدمان برای دورهمی ها

✨️کلا 80 متر سالن پرده خور نورگیر

✨️ 2 خواب بزرگ با کمد دیواری های عمیق

✨️فول بازسازی با کابینت های ترک هایگلاس

✨️ طبقه همکف با پلان و نقشه بینظیر

✨️ کم تراکم کلا 8 واحد (آرامش واقعی)

✨️ ساختمان خلوت و دنج در بهترین لوکیشن شرفی اصفهانی/فکوری

✨️ 17 ساله واقعی نما و مشاعات گرانیت

✨️ همسایگان با فرهنگ در محله ای آرام

✨️ دارای پارکینگ و انباری سندی در بهترین جای ساختمان

قیمت:16/990 میلیارد تومان
مبلغ رهن: 1/6990 میلیارد تومان
پرداختی شما: 15 میلیارد تومان

مشاور متخصص منطقه 5
خانم مهندس زرین
×××××××××××××
دیگه نگران چیزی نباش ، با من راحت خونه دار میشی