تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر،2 خوابه،3 راه طالقانی خیابان آمل

80 متر،2 خوابه،3 راه طالقانی خیابان آمل

2 روز پیش در عشرت آباد

متراژ
80
ساخت
1394
قیمت کل
‏17,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏224,375,000 تومان
طبقه
1
زیباترین واحد منطقه
مشخصات کلی:
متراژ:80
تعداد خواب:2
طبقه:1
تعداد طبقات:5
سال ساخت:1394

✴️امکانات ویژه✴️
پارکینگ:دارد
اسانسور:دارد
انباری:دارد
بالکن:دارد

سیستم گرمایشی: شوفاژ
تامین آب گرم:پکیج
نوع کف پوش پوش: سنگ 1×1