تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر آپارتمان / سند تک برگ /دوخوابه

80 متر آپارتمان / سند تک برگ /دوخوابه

4 ساعت پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
80
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✔️80 متر آپارتمان

✔️طبقه اول

✔️روبه نما

✔️پارکینگ و انباری سندی

✔️پذیرایی خوش نقشه خوش چیدمان غرق در نور فراوان

✔️اتاق خوابها هر دو پرده خور نورگیر فوق العاده

✔️کمد دیواریها جا دار و بزرگ

✔️بالکن بزرگ کاربردی با ابعادی وسیع روبه نما
انباری بزرگ قابل چیدمان

✔️دسترسی فوق العاده به تمامی امکانات رفاهی و خیابانهای اصلی

توضیحات
✔️درصورت نیاز 1/100 وام مسکن
700 رهن به عهده املاک
نقدینگی 4/600 ‼️

✔️زیر قیمت منطقه و تا آخر هفته این قیمت لحاظ شده

ا✔️گر به دنبال سرمایه گذاری یا سکونت هستید این واحد بهترین زینه برای شما میباشد⭕️
_________________________
⚜️77 متر آپارتمان در باغستان غربی
پارکینگ انباری اسانسور روبه خیابان 7/500موجود میباشد‼️
____________________________
✔️برای بازدید و اطلاع از فایل های مختلف در متراژ و قیمت های مناسب بودجه خودتان تماس حاصل فرمایید ⭕️