تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر /تک واحدی/فول

80 متر /تک واحدی/فول

3 روز پیش در نظام‌آباد

متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
‏12,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با احترام
⚜️سالن قابلیت هر نوع چیدمان با همه نوع سلیقه
⚜️دو خواب نورگیر ـ کمد دیواری عمیق ـ مستر
⚜️آشپزخانه نورگیر ـ کابینت های گلاس ـ گاز و هود
⚜️بالکن قابل چیدمان ـ قابلیت مطبخ ـ نور عالی
⚜️پارکینگ بدون مزاحم ـ قابلیت پارک دو خودرو
⚜️انباری بزرگ ـ قابل چیدمان ـ مرتب و تمیز شیک

❇️❇️قابل توجه سرمایه گذاران منطقه❇️❇️
❌❌زیر قیمت منطقه❌❌

⚜️⚜️دسترسی عالی به مراکز خرید ـ تفریحی⚜️⚜️
⚜️⚜️درمانی ـ اتوبان ـ بی آرتی ـ مترو⚜️⚜️

⭕سبلان جنوبی ـ گذر کوچه 10 متری ـ بهترین کوچه منطقه⭕

کارشناس امور ملکی شما : میراحمدی

⚜️⚜️بهترین ها حق شماست⚜️⚜️
⚜️⚜️و ما در این امر کوشاییم⚜️⚜️