تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر دو خواب با پارکینگ غیر مزاحم و نقشه مربع

80 متر دو خواب با پارکینگ غیر مزاحم و نقشه مربع

22 ساعت پیش در اسکندری

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,750,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅این آپارتمان 80 متر دو خوابه هستش ، کامل بازسازی شده

• کف پارکت
• کابینت های گلس
• اتاق خواب ها تخت خور
• سالن خوش چیدمان
____________________________________________________
⚜️امکانات و ویژگی ها :

✅سال ساخت 1390

- پارکینگ سندی غیر مزاحم
- انباری سندی
- گذر 8 متری
- محله آرام و دسترسی 5 دقیقه ای به مترو

☑️ قیمت کل این واحد با پارکینگ : 8/700/000/000

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید :

⚜️با احترام ؛ خانم راد