تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر دو خواب/سرمایه گذاری/بدون مشابه در منطقه

80 متر دو خواب/سرمایه گذاری/بدون مشابه در منطقه

1 روز پیش در شاهین

متراژ
80
ساخت
1392
قیمت کل
‏23,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏291,250,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♨️ یک انتخاب درست و هوشمندانه ♨️
80 متر فول امکانات
⚜️ مشاور شما : مازیار ⚜️