تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متری+(مروارید در صدف)+بهترین سرمایه گذاری

80 متری+(مروارید در صدف)+بهترین سرمایه گذاری

3 روز پیش در صدف

متراژ
80
ساخت
1390
قیمت کل
‏7,475,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,437,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️قیمت و موجودی ملک واقعی همین لحظه است⚜️

⚜️مشاعات فوق العاده تمیز و مدیریت شده
✅نقشه خورجینی + نورگیری مستقیم در پذیرایی

‼️بهترین انتخاب برای مستغلات و سرمایه گذاری ‼️
⭕این ملک توسط خود مالک رهن میشود⭕
–––––––––––––––––––––––––––––
از اولین تماس تا آخرین امضا در کنار شما هستیم.