تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متری نوساز ط2 متری 100

80 متری نوساز ط2 متری 100

10 ساعت پیش در جمهوری

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,750,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
درود

80 متر
2 خواب
طبقه 2
…………
«خانه وملک در لاهیجان همچنان در حال گران شدن است اگر قصد واقعی خرید خانه برای زندگی ویا سرمایه گذاری ملکی دارید ،همین حالا با من رضا کوهستانی تماس بگیرید»
…………
«بهترین و بیشترین فایلهای ملکی در لاهیجان وحومه از : آپارتمان،ویلا،زمین ،مغازه ،پیش خرید و…..با ارتباطات قوی با دفاتر املاک وسازندگان معتبر را دارم»
…………
«من همیشه آماده ام تا املاک شما را با بالاترین کیفیت و سرعت به بازار معرفی کنم. پس با من در تماس باشید»
………..
«همین حالا با ما تماس بگیرید تا با هر بودجه ای در کنار هم بهترین تصمیم ها را بگیریم»
………..
«آپارتمان و ملکهای مشابه ،به قیمت وفروشنده واقعی در لاهیجان و حومه موجود است»
……..
«درفایلهای مستقیم با املاک همکاری دارم»