ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
800 متر مستغلات سند اداری . جردن + 100 متر رایگان
800 متر مستغلات سند اداری . جردن + 100 متر رایگان
4 روز پیش در جردن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
800
ساخت
1394
اتاق
+4
قیمت کل
300,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
375,000,000 تومان
طبقه
5
. به نام یگانه خالق معماری .
با درود و احترام .
800 متر مستغلات سند اداری .
در فرعی خوب امانیه .
با دسترسی فوق العاده عالی .
در 5 طبقه تک واحدی .
به انضمام 100 متر سالن اجتماعات .
کلید نخورده . به قیمت . مناسب برای بهترین سرمایه گذاری .
با کمی هزینه 100 متر دیگر نیز که شامل استخر و سونا و جکوزی میباشد را نیز به فضای اداری خود اضافه کنید .
با پرداخت پول 800 متر سند اداری زیر قیمت 1000 متر سند اداری تحویل بگیرید .
کارشناس تخصصی فروش و اجاره مستغلات : کیان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت