تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر 2خواب فول امکانات/مجیدیه جنوبی

80متر 2خواب فول امکانات/مجیدیه جنوبی

13 ساعت پیش در مجیدیه

متراژ
80
ساخت
1392
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,750,000 تومان
طبقه
4
•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•
⚜️New home 》》golden home⚜️

⚜️دپارتمان املاک خانه طلایی : خرید و فروش واحدهایتان را بما بسپارید با قیمت کارشناسی و در کمترین زمان ممکن بفروش میرسانیم.

⚜️ 80متر خوش نقشه
⚜️2 خواب

⚜️پارکینگ
⚜️آسانسور
⚜️انباری
⚜️بالکن
⚜️12سال ساخت

⚜️خوش نقش و خوش چیدمان
⚜️سالن پرده خور

⭐️فایل های مشابه موجود می باشد

مجیدیه جنوبی

•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎•▪︎