ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
80متر/2خواب/لوکیشن تاپ/بلوار معلم/قیمت مناسب
80متر/2خواب/لوکیشن تاپ/بلوار معلم/قیمت مناسب
5 ساعت پیش در معلم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
طبقه
3
⚜️به نام یگانه معمار هستی⚜️
املاک تهران: اطبا ساحل8
⬅️ فعالیت تخصصی درحوزه آپارتمان های مسکونی ارزنده➡️
*واحد 80 متری طبقه 3 لوکیشن تاپ و بسیار شیک *
✅دارای بالکن
✅2 خواب
✅ پارکینگ
✅اسانسوز
✅واحد در طبقه: 2
✅سال ساخت1398
✅وضعیت سند:ششدانگ
توضیحات ✍️: آماده تحویل (مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت)
✨برای اطلاع از فایل های مشابه با ما تماس بگیرید✨
کارشناس و مشاور امور ملکی : دلارامی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت