تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر 2خواب /کلیدنخورده (تکواحدی)

80متر 2خواب /کلیدنخورده (تکواحدی)

21 ساعت پیش در دانشگاه علم و صنعت

متراژ
80
ساخت
1403
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
............... تا فرصت باقیست تماس بگیرید ................
به قیمت رسیده

⚜️سالن مربع بدون پرتی قابلیت هرنوع چیدمان
⚜️آشپزخانه دلباز کابینت های گلاس
⚜️نورگیری فوق العاده دو کله نور
⚜️هر دو خواب استاندارد دارای کمد دیواری

⚜️تکواحدی دنج و آرام
⚜️پارکینگ اختصاصی غیر مزاحم
⚜️گذر کوچه 12 متری
واقع در اردیبهشت

از بازدید تا کلید کنار شما هستیم
مشاوره شما : دانیال گرمابی

املاک بزرگ دلتا کاسپین
دارای سه شعبه فعال