تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/آکواریوم /شاهکار مهندسی/دلنشین وچشمگیر

80متر/آکواریوم /شاهکار مهندسی/دلنشین وچشمگیر

4 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
80
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,125,000 تومان
طبقه
1
به نام خالق هستی بخش

دپارتمان تشریفات به روزترین و کاملترین فایلینگ منطقه در فازیک اندیشه

✅کارشناس ومشاور وامین شما:خانم خزایی

✅ایمن ترین حفظ سرمایه سندیه که همه جا همراهته با ما خریدی ایمن را تجربه کنید
⚜قدم به قدم باشماهستیم تاامضایی سودمند✍

✅80مترخوش نقشه
✅واحد روبنما
✅ خواب هاتخت خور
✅پارکینگ
✅دسترسی عالی به امکانات
✅مناسب سرمایه گزاری وسکونت
✅اسپیلت پکیج فول امکانات

♦️برای اطلاع از شرایط واحد ها تماس بگیرید♦️

پاسخگویی از ساعت 10صبح تا12شب
همه روزه همراه شما هستیم