تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر*اکازیون*فول امکانات*سالن پرده خور

80متر*اکازیون*فول امکانات*سالن پرده خور

1 ساعت پیش در فردیس

متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
‏5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,250,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
⏺به نام خداوند مهربان⏺

⚜ اگه پولت کمه و نمیتونی تو لوکیشن های ضعیف هم خونه رویایی تو پیدا کنی بیا من تو قطب سرمایه گذاری تو تهران بزرگ بهترین فایل ها رو بهت معرفی میکنم با زیر قیمت تو کل منطقه
شروع قیمت ها از 4 میلیارد

پس دنبال بهونه نباش که چرا من خونه ندارم ⚜
▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎
تهران * قطب سرمایه گذاری در غرب تهران

❎ 80 تر دلباز
❎️ 2 خواب بزرگ با کمد دیواری مجزا
❎ اشپزخانه فول کابینت
❎ سالن بزرگ و خوش چیدمان
❎️ آفتابگیر/غرق در نور
✅️ بازسازی با متریال روز
✅ پارکینگ انباری بالکن

قیمت کل. 7700
وام. 1200
رهن. 800

⭕️مالک فروشنده واقعی به قیمت منصفانه⭕️

❌ برای معرفی فایل های مشابه با هرنوع نقدینگی لطفا تماس بگیرید ❌

⭕بازدید با هماهنگی⭕
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
کارشناس تخصصی خرید و فروش دپارتمان بزرگ
⚜️ 4دیواری ⚜️

حسین پاک نژاد