تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر خورجینی بازسازی شده ++امامت ++ غرق در نور

80متر خورجینی بازسازی شده ++امامت ++ غرق در نور

2 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
80
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,375,000 تومان
طبقه
3
درود بر شما
⭕️مشاور امورات ملکی شما آریاز سلطانی هستم
__________________
حدودا 80 متر
طبقه سوم
مجموعه مرتب و تمیز
داخلی بازسازی شده
نقشه خورجینی
نورگیر شمالی
سند 6دانگ آماده انتقال
دو خواب نورگیر
تراس 4متری
پارکینگ
انباری 5متری

بازدید با هماهنگی و تماس