تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/دوخواب/تکمیل/دارای 600وام

80متر/دوخواب/تکمیل/دارای 600وام

2 هفته پیش در سهند

متراژ
80
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,750,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️آژانس املاک کیهان⚜️
⚜️مبلغ آگهی حداقل پرداختی می باشد⚜️

✅ با حداقل مبلغ نقدینگی در شهر سهند صاحب خانه شوید ✅

❌⭕️ تمامی کارهای وام بر عهده املاک کیهان می باشد ⭕️❌
✅ با جستجو املاک کیهان دیگر فایل ها را مشاهده فرمایید ✅

شفافیت در قیمت، صداقت در معامله؛ تضمین املاک کیهان.

⚜️ مشخصات ملک ⚜️
✔️ نوع ملک: مجتمع
✔️ موقعیت: فاز1/محله3/مهستان
✔️ متراژ: 80 متر
✔️ تعداد خواب: 2خوابه
✔️ طبقه: 8
✔️ توضیحات کلی: دسترسی بالا به مراکز خرید/ درمانی/ آموزشی
✔️ آسانسور: دارد
✔️ پارکینگ: ندارد

⚜️ شرایط خرید نقد و اقساط ⚜️
مبلغ کل 4500 (چهار میلیارد و پانصد میلیون تومان)
واحد دارای 600 میلیون وام که از مبلغ کل کسر شده است

اطلاع بیشتر از جزئیات واحد و شرایط نقد و اقساط تماس بگیرید

✅ واحد شما را به قیمت مناسب در شهر سهند خریداریم ✅

آدرس: دفتر املاک کیهان، فاز 1 میدان مادر محله 3 بالاتر از پاساژ نفیس