تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر*سالن پرده خور*نقشه ژورنالی*بدون مشابه*

80متر*سالن پرده خور*نقشه ژورنالی*بدون مشابه*

19 ساعت پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
‏22,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏283,750,000 تومان
طبقه
4
به نام یگانه معمار هستی

✍️قویدل هستم مشاور و همراه شما در امور ملکی منطقه5. 24ساعته در خدمت شما عزیزان هستم

❗️عجیب ولی واقعی《

⚜️80 متر
⚜️2 خواب بزرگ و استاندارد
⚜️سالن مربع و خوش چیدمان
⚜️آشپز خانه پر کابینت و ژورنالی

❗️تحت محاصره آفتاب

❗️متریال و مشاعات مثال زدنی
❗️دیزاین شده با بهترین متریال موجود بازار
❗️ساختمان امن و بی حاشیه
❗️دسترسی آسان به تمامی مراکز خدماتی و رفاهی

❗️مالک 100٪ فروشنده و آگاه به شرایط بازار 》

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید