تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/عقیل/فول امکانات/فروش فوری

80متر/عقیل/فول امکانات/فروش فوری

2 هفته پیش در کوی فردوس

متراژ
80
ساخت
1385
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏206,250,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«««««««««««««««مسکن هیواد»»»»»»»»»»»»»»

تاپ لوکیشن فردوس شرق خیابان عقیل

80متر
فول امکانات
سالن پرده خور
طبقه اول
کلا 10 واحد
دسترسی عالی
فروشنده واقعی

✅کارشناس واحد های لوکس و متراژ بالا:شهاب احمدی

مشتری گرامی با هر بودجه ای و هر سلیقه ای که دارید همین الان با من تماس بگیرید چون جدا از این فایل فایل های دیگر هم هست که بهتون پیشنهاد بدم و یک مشاوره ملکی خوب بهتون بدم تا بهترین خرید زندگیتون رو داشته باشید و این مشاوره من کاملا (رایگان) است