تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/قلب لطفعلی خانی/2خواب/نوساز/فول امکانات

80متر/قلب لطفعلی خانی/2خواب/نوساز/فول امکانات

1 روز پیش در دانشگاه شریف

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏20,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
《 املاک بزرگ فرتاک ستارخان 》

80 متر آپارتمان بسیار خوش نقشه
طبقه دوم ؛ ساختمان 5 طبقه 3 واحدی
2 خواب بزرگ " حمام مستر / خواب ها نوگیر "
تحویل برج 4 سال 1405

《 امکانات واحد 》
پارکینگ سندی غیر مزاحم
بالکن بزرگ
انباری سندی
آسانسور

تنفس پرداخت تحویل و سند 5٪
سازنده و مالک یک نفر
بازدید با هماهنگی آزاد

سامیارکریمی