80متر نوساز بوعلی سینا /دوخواب /نور و نقشه بی نظیر
3 روز پیش در شهرک کاوه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
5,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,375,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان خیابان بوعلی سینا
✔ دسترسی نزدیک به ایستگاه تاکسی اتوبوس
✔ مجموعا ساختمان کم واحد شخصی ساز متریال عالی
✔ متراژ مفید و بدون پرتی سالن و اتاق خواب ها
✔ لوکیشن و دسترسی عالی به مراکز خرید
▫️متراژ : 80 متر
▫️موقعیت: شمالی
▫️تعداد خواب : 2
▫️طبقه : 2
▫️ وضعیت سند : تک برگ آماده انتقال
⚪ امکان دریافت 1 میلیارد تومان میلیون وام مسکن
⚪ امکان رهن تا 600 میلیون تومان
◾ کارشناس و مشاور امور ملکی شما: مهندس حق شناس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.