تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر،نوساز کلید نخورده

80متر،نوساز کلید نخورده

1 روز پیش در شهران جنوبی

متراژ
80
ساخت
1405
قیمت کل
‏28,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏355,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
شهران جنوبی
80متر
فول امکانات(پارکینگ،اسانسور،بالکن)
12متر پاسیو
غرق نور
سالنی بدون پرتی وبا قابلیت چیدمان عالی
✅10% پرداختی تا زمان تحویل
✅5% تازمان سند
دسترسی عالی به مراکز خرید،اتوبان همت و مترو
✅برای دریافت عکسهای واحد و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

⭐مشاور مشایخی،مسکن گرامی