ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
80متر2خواب ایران زمین فاز2 قیمت کاسبی
80متر2خواب ایران زمین فاز2 قیمت کاسبی
2 هفته پیش در شهرک انبیا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
66,250,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
درود
وقتتون بخیر
♦️هوالرزاق♦️
✴️املاک ولیعصر(ع)✴️
⏪خرید امروز = سود قطعی فردا
◀️پتانسیل رشد بالا به دلیل توسعه سریع منطقه
✅آپارتمان 80 متر
✅دو خواب
◀️لوکیشن عالی
◀️آماده فول امکانات
✅سند آماده انتقال
✅پارکینگ
✅انباری
◀️خوش نقشه
◀️کلا 8 واحد
✅هر طبقه 2 واحد
✅متریال درجه یک
◀️ویو باز و چشم انداز زیبا
◀️فایل کاسبی قیمت متاسب
◀️فایلهای مشابه موجود است
⭐از متراژ 50 تا 300 متر موجود است⭐
⏪برای مشاوره و بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
◀️آدرس املاک:
◀️ما اینجا هستیم تا بهترینها را براتون رقم بزنیم
◀️آرزوی ما خانه دار شدن شماست
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت