تائید
فروش مسکونیآپارتمان80مترسالن پرده خور* فول نوسازی/تاپ لوکیشن/سندتکبرگ

80مترسالن پرده خور* فول نوسازی/تاپ لوکیشن/سندتکبرگ

14 ساعت پیش در شهر‌زیبا

متراژ
81
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,074,000 تومان
طبقه
2
به نام خدا»

⭕خانم شایسته هستم کارشناس و راهنمای شما در شهر جدید غرب تهران

⚜️دپارتمان بزرگ نگین غرب با قویترین فایلینگ در منطقه ⚜️

✅سند ملک تک برگ رسمی قابل استعلام
❗❗بازدید همه روز حتی ایام تعطیل❗❗

مشخصات ملک
✓81متر خوش نقشه
✓طبقه دوم غرق نور
✓پارکینگ سندی
✓2 خواب تخت خور
✓آسانسور
✓نما تراورتن
✓پکیج/ رادیات
✓کولرگازی
✓روبه نما

✅صفرتا صد امور بانکی به عهده کارگزار املاک ،وام تا سقف 880 میلیون تومان

✅رهن واحد به عهده املاک

✅کافیست نقدینگی خود را اعلام کنید تا بهترین فایل ها را معرفی کنم

ساعت پاسخ گویی : 8 الی 23☎️⭕