تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متری/ 2 خواب/ فول امکانات/ سرمایه گذاری

80متری/ 2 خواب/ فول امکانات/ سرمایه گذاری

2 روز پیش در میدان حر

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«هوالرزاق »

❗دوستان عزیز... قیمت درج شده قیمت کل می باشد...
دلال ، سرمایه گذار ، و مصرف کننده و... واحد واقعی می باشد واگهی فیک نیست ا

⚠️ الویت با هرکس که پرداختی نقدی داشته باشد ،⚠️

//دسترسی عالی به مراکز خرید و...//
آخرین بازمانده از ارزانی
& سالن مربع مناسب سخت پسندان*
*بهترین کابینت آشپزخانه*
*خواب بزرگ تخت خور عالی*
*ساختمان آرام با همسایگانی محترم *
*سالن سرتاسر پرده خور 2 کله *
*ملک غرق نور*
قابلیت کف ترین حالت رهن تا 1/700میلیارد به محض خرید

اصلا معطل نکن برادر گلم یا خواهرم همین الان بامن تماس بگیر این جارو برات بخرم تا از این بازار جا نمونی

*همین حالا تماس بگیرید تا از تخفیف ویژه بهره مند شوید *

⚡مالکین محترم ملک های به قیمت فایل و آگهی میشود.⚡

⭕اطلاعات بیشتر=تماس و مشاوره رایگان ⭕

✓همه خانه می فروشند ما آینده ✓

«مشاور شما :امیر جنگ جو»

*املاک بزرگ فرتاک*