ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
80متری سوددهی قطعی و امن برای سکونت کهریزک
80متری سوددهی قطعی و امن برای سکونت کهریزک
6 ساعت پیش در کهریزک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1402
قیمت کل
4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
57,500,000 تومان
طبقه
2
به نام خالق هستی
❇️املاک محمد❇️
↩️قدیمی ترین و معتبرترین دفتر املاک درمنطقه
↩️باسابقه ی درخشان دارای چندین شعبه فعال درمنطقه
دارای بیشترین رضایت مشتری و خریداران محترم
↩️خرید مستقیم و بدون واسطه از سازنده
⬅️ از بهترین سازه های منطقه به صورت سند تک ↩️برگ شخصی ساز
⬅️و آپارتمان های نوساز کلید نخورده و در حال
ساخت
↩️مناسب برای سکونت و سرمایه گزاری پربازده
↩️آپارتمان80متری
✅️غرق در نور
✅️سالن بزرگ و قابل چیدمان
↩️بهترین لوکیشن منطقه
↩️دسترسی عالی به 2خط مترو و امکانات رفاهی تفریحی
..
✅️مناسب برای سکونت و سرمایه گزاری پربازده
♻️سندتک برگ آماده انتقال در دفتر خانه ♻️
⏮️قابلیت وام : 880 میلیون به عهده دفتر
⏮️قابلیت رهن :600میلیون به عهده دفتر
✅️تضمین سوددهی و فروش ملک توسط دفتر
⚜️مشاور کارشناس فروش خانم قربانی⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت