تائید
فروش مسکونیآپارتمان81 متر بکخواب فول برج همراه شهر

81 متر بکخواب فول برج همراه شهر

2 هفته پیش در شهرک آتی شهر

متراژ
81
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,320,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅توجه: املاک تخصصی برج های مجلل همراه شهر تنها یک شعبه دارد
✅لطفا برای خرید یا اجاره برج های همراه شهر تنها به املاک تخصصی برج مراجعه فرمایید.
✅برج مجلل همراه شهر با امکانات و مشاعات بینظیر
✅ امنیت بالا و فضای کاملا خانوادگی
✅محیطی امن برای بازی و پیاده روی
✅کافی شاپ اختصاصی، هایپرمارکت اختصاصی، امکانات ورزشی اختصاصی
✅با دسترسی بینظیر به بزرگراه های اصلی شهر
✅با متریال و سازه درجه یک و به روز
✅با تیم مدیریت قوی و یکپارچه
✅پذیرای شما خانواده های عزیز به می باشد
✅جهت اطلاع از جزییات و قیمت ها فقط با ما در ارتباط باشید

✅تنها کارشناس تخصصی همراه شهر: صفا