تائید
فروش مسکونیآپارتمان81 متر/دوخواب/سندتک برگ/دهکده

81 متر/دوخواب/سندتک برگ/دهکده

3 روز پیش در خیام غربی

متراژ
81
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,580,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام
---------------------------------------------------------
✅️81 متر سالن مربع خوش چیدمان غرق در نور پرده خور
✅️آشپزخانه فول کابینت تمام MDF درجه یک ترک/شیرالات اهرمی
✅️دوخواب بزرگ و استاندارد پنجره خور
بالکن کاربردی
دسترسی عالی در بهترین موقعیت فردیس
مشرف به دهکده
همسایه ها محترم و گلچین شده
پارکینگ مسقف اختصاصی
قابلیت رهن تا 800
قابلیت دریافت وام 1میلیارد
--------------------------------------------------‐-------
جهت بازدید فقط تماس بگیرید
ملکی هستم مشاور شما فعال در منطقه با بهترین فایل ها
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک خاص ،بورس،مشارکت،زمین،اپارتمان، ویلایی،باغ