تائید
فروش مسکونیآپارتمان81 متری دوخواب فول/ منطقه 18 شادآباد اول جنوبی

81 متری دوخواب فول/ منطقه 18 شادآباد اول جنوبی

1 روز پیش در کوی هفدهم شهریور

متراژ
81
ساخت
1391
قیمت کل
‏7,938,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5

       ✅ نقشه بدون پرتی

✅ سال ساخت : 1391
          ✅ گذر 8 متری
          ✅ امکان رهن دادن تا1میلیارد
✅ سند تک برگ امکان اخذ وام مسکن

قیمت پارکینگ جداگانه 500 میلیون تومان میباشد

موقعیت: خ 17شهریور اول جنوبی
                 

گروه مشاورین املاک آریا

مشاور شما : آقای افزا

آدرس املاک : اول جنوبی مقابل کوچه لوک زاده املاک آریا

⭐ عضو اتحادیه املاک استان تهران⭐