تائید
فروش مسکونیآپارتمان81 متری پارک شهر

81 متری پارک شهر

3 روز پیش در پارک شهر

متراژ
81
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,160,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
این قیمت فقط تا پایان هفته