تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر/2خواب/لوکس/تاپ لوکیشن/شهرک هما

81متر/2خواب/لوکس/تاپ لوکیشن/شهرک هما

7 ساعت پیش در شهرک هما

متراژ
81
ساخت
1389
قیمت کل
‏20,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏255,555,000 تومان
طبقه
1
⭐ آپارتمان 81 متری 2 خواب فول دیزاین فول بازسازی
بدون عیب و زیر قیمت
در بهترین لوکیشن بدون ضعف

✅️2 خواب با طراحی کاربردی و مناسب تخت دو نفره
✅️ پرده خور و فوق العاده نورگیر
✅️ بالکن و انباری و پارکینگ و آسانسور
✅️ 5 طبقه 3واحدی
✅️بدون نیاز به هیچ گونه خرجی
✅️ بسیار خوش نقشه و بدون پرتی
✅️لوکیشن بدون هیچ گونه ضعف

⭕ طبقه 2 رویت با پله های استاندارد
⭕ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

کم واحد و دنج، ساختمانی زیبا در بهترین لوکیشن
با دسترسی آسان و امکانات کامل،
انتخابی ایده آل برای زندگی آرام

✴️✴️✴️فقط با قیمت ویژه 20/700/000/000✴️✴️✴️

مشاور شما نسیم فیضی
املاک راشا