تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر/2خواب/ویوابدی کوهستان/طبقه آخر

81متر/2خواب/ویوابدی کوهستان/طبقه آخر

1 هفته پیش در ازگل

متراژ
81
ساخت
1385
قیمت کل
‏21,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,000,000 تومان
طبقه
18
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
18
فروش واحد 81 متری دو خواب

برج های سه قلوی گلزار سند تک برگ بدون ریشه

خوش نقشه ، نور شمال و جنوب

ویو ابدی کوهستان

مناسب سرمایه گزاری با قابلیت رهن تا 2/5 میلیارد

لابی و لابی من

دو لاین آسانسور انباری پارکینگ

ژنراتور برق اضطراری

زیر قیمت منطقه

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید !