تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر2خ کیلیت نخورده(اهورا)

81متر2خ کیلیت نخورده(اهورا)

1 هفته پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
82
ساخت
1403
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏335,365,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
جنت مرکز /بعثت

82متر2خواب
فول امکانات
کلید نخورده
مالک فروشنده
جهت کسب طلاعات بیشتر
تماس حاصل فرمایید
مشاورتخصصی منطقه5 اهورا

اجاره و فروش فایل شما در کمترین زمان
تمدید قرارداد با نازل ترین قیمت
اجرای بازسازی با تیم حرفه ای
مشاوره امور ملکی در منطقه