تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متردوخواب نوساز خیابان خاوران خیابان رنجبر

81متردوخواب نوساز خیابان خاوران خیابان رنجبر

1 هفته پیش در هاشم‌آباد

متراژ
81
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,530,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
81متر دوخواب. زیر قیمت منطقه

نورگیر عالی. خوش نقشه. بدون پرتی

قابلیت رهن تا 800 میلیون

کلید نخورده

متریال عالی

تاپ لوکیشن

10 درصد ثمن مبایعه نامه تا زمان تنظیم سند کسر میشود

هزینه پارکینگ جداگانه محاسبه میشود

واحد 95 متری در همین ساختمان موجود میباشد

مشاور شما: خسروی ***