تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر / 10سال ساخت / خطی رو به نما

82 متر / 10سال ساخت / خطی رو به نما

6 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
82
ساخت
1394
قیمت کل
‏18,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏228,048,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
◀️82 متر 2 خواب
◀️کلا 18 واحد
◀️طبقه 4
◀️پنجره خور رو به نما
◀️نور و نقشه عالی

✅پارکینگ. ✅انباری. ✅آسانسور. ✅بالکن
◀️دسترسی به مترو و مراکز خرید

✅قاسمی مشاور ملکی