تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر تراس بزرگ نوبنیاد 3

82 متر تراس بزرگ نوبنیاد 3

15 ساعت پیش در کیش

متراژ
82
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏18,860,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
طبقه
3
نقشه خوب
دسترسی به مراکز خرید
طبقه سوم
40 متر تراس رایگان
پارکینگ انباری سندی
دو سرویس
آماده بازدید