تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر تک واحدی پیروزی/نبرد

82 متر تک واحدی پیروزی/نبرد

1 هفته پیش در صد دستگاه

متراژ
82
ساخت
1378
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,414,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک بزرگ اوج - کارشناس فروش : کیان ⚜️

سال ساخت 78 و دارای انباری سندی 5متری می باشد.

• تک واحدی و طبقه چهارم
• دسترسی سریع به مترو نبرد کمتر از 3 دقیقه
• موقعیت: خیابان دریاباری نبرد

مزایا و شرایط:

• دارای سند تک برگ آماده انتقال
• مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری
• همراهی کامل تا عقد قرارداد توسط املاک بزرگ اوج

☎️جهت هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات کامل، لطفاً تماس بگیرید