تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر / واحد خطی رو به افتاب / تاب لوکشین

82 متر / واحد خطی رو به افتاب / تاب لوکشین

23 ساعت پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
82
ساخت
1402
قیمت کل
‏28,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏346,341,000 تومان
طبقه
5
☑️82 متر
☑️نقشه استثنایی ( بدون یک سانت پرتی)
☑️2 خواب

واحد خطی روبه افتاب

فول امکانات ( پارکینگ ، انباری ، 2 لاین اسانسور ، تراس)

☑️طبقه 5
☑️ویودار
☑️لابی مجلل بهمراه لابی من
☑️واحد در حد کلید نخورده
☑️واحد تخلیه
☑️بازدید = خرید

مشاور شما فرزین