تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر/کم واحد بدون دیوار مشترک /جواهر بلوار شقایق

82 متر/کم واحد بدون دیوار مشترک /جواهر بلوار شقایق

3 روز پیش در شهرک پرواز

متراژ
82
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,731,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❇️بدون مشابه ترین واحد بلوار شقایق ❇️

اگهی کاملا واقعی می باشد ✅

75 متر سندی ( 82 متر رویتی )
2 خواب بزرگ و جادار
پارکینگ سندی و 7 متر حیاط در اختیار
فول دیزاین و باسازی با بهترین طراحی
اشپزخانه پرکابینت و مناسب
واحد غرق نور رو به آفتاب
8 واحدی های محبوب
نما و مشاعات تمیز و مرتب
محلیت عالی با دسترسی فراوان
فایل شخصی مالک فروشنده 100

مشاور شما تیموری ⚜️