تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متری بلوار انقلاب

82 متری بلوار انقلاب

1 ساعت پیش در شهر قدس

متراژ
82
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,951,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
لوکیشن عالی نزدیک خیابان اصلی و تاکسی های تهران و کرج
مسجد مدرسه بوستان نانوایی جای پارک داخل کوچه و حتی خیابان نزدیک

تک واحد ساکت و خلوت کلا 4 طبقه

با املاک همکاری نمیکنم اصلا تماس نگیرید

مستاجر تا آخر خرداد مبلغ 290 م پیش نشسته

بدون پارکینگ با آسانسور طبقه دوم
کولر گازی
لوله کشی پکیج و رادیات انجام شده

بازدید نمیدم مگر اینکه تمام عکسو فیلمارو ببینید و لوکیشن و خونرو از بیرون ببینید بعد تماس بگیرید اگر به توافق رسیدیم با هماهنگی مستاجر بازدید میکنیم.

پولتون نقد باشه
مالک هستم
پیام بدید برای دیدن فیلم و عکس بیشتر