تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر 2خواب 2سال ساخت تاپ لوکیشن فلاح

82متر 2خواب 2سال ساخت تاپ لوکیشن فلاح

1 روز پیش در فلاح

متراژ
82
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,073,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅️بنان یگانه معمار هستی✅️

⁉️فایل کاملا شخصی و خارج از مارکت های دیگر⁉️

☑️82متر خوش نقشه
☑️5 طبقه 2 ولحدی
☑️سال ساخت 1402
❇️800 در رهن مستاجر تا خرداد
❇️قابلیت دریافت وام تا 1280 به عهده ما

✅️مالک فروشنده واقعی✅️

[ دریافت وام مسکن زیر نظر کارشناس بانکی ]
[ رهن کامل مستاجر توسط مشاوران املاک ]

➖️جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️

کارشناس امور ملکی منطقه
⚜️⚜️⚜️سلیمی⚜️⚜️⚜️