تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر 2خواب *چسب پارک*

82متر 2خواب *چسب پارک*

2 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
82
ساخت
1397
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏347,560,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
گیشا81متر2خواب روبه افتاب
سالن یکتیکه بدون 1سانت پرتی
اتاق های بزرگ با کمدهای عمیق
متریال برند×مشاعات در خور تحسین
کابینت هاAGTشیرآلاتKWC
پنجرها قدی غرق در نور
چسب پارک چند قدمی پارک

⛔️قابلیت معاوضه با واحد شما⛔️

☎️مشاور امور ملکی شما مهران☎️